NIEDZIELA 

godz.8.00  + Józefę Grzesiak

godz. 8.00  godz. 17.00  Msza św. greg. 29  + Marię

godz. 9.30  + Mariusza Zielińskiego w 1 rocznicę śmierci

 godz. 12.00  + Helenę Barszcz i Stanisławę Michalską w 1 rocznicę śmierci

godz. 17.00   w 18 rocznicę urodzin Pawła, o błogosł. Boże i zdrowie

 

INTENCJE  MSZY  ŚWIĘTYCH.

IV NIEDZIELA  ZWYKŁA

30 -05.02.2023 R.

 

PONIEDZIAŁEK

godz.7.00  Msza św. greg.  30  + Marię

godz. 7.00  + Helenę Majak w 30 dniu po pogrzebie

godz. 17.00  + Jana Króla  / od rodziny Wiadrowskich / , Zofię Wiadrowską i siostrę Ewę Gabler, Henryka Oracza i ks. Jerzego Dziółkę w 3 rocznicę śmierci

 

WTOREK

godz. 7.00  + Kazimierę i Feliksa daszczyńskich

godz. 7.00  Annę Krzesińską  / intencja od sąsiadów z ul. Osiedlowej /

godz. 17.00  + Mariannę i Stanisława Gawkowskich, Jana i Mariannę Dominik, Macieja Maliszewskiego i Alicję Krawiecką

 

ŚRODA

godz. 7.00   Msza św. gregoriańska za zmarłą śp. + Krystynę Lipińską

godz. 7.00  B0ronisławę Wachowską  / intencja od Żywego Różańca /

godz. 17.00  za kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i za zmarłych kapłanów

 

CZWARTEK

godz.7.00  + Stefanię Krystynę Lipińską  greg. 2

godz. 9.30  za parafian

godz.17.00  o Boże błogosł. dla rodzin Dzikołowskich i Biernackich, zm. z rodzin Dzikołowskich, Twardowskich, Biernackich, Berkietów, Stefanię Mrozowską i Kasię Rybicką

 

PIĄTEK 

godz. 7.00  + Stefanię Krystynę Lipińską  greg. 3

godz. 7.00  + Annę Wrzesińską  / intencja od Żywego Różańca /

godz. 17.00  + Mariannę i Józefa Sobolewskich, Genowefę Grudzińską i Zofię Michalską

 

 SOBOTA 

godz.7.00  + Stefanię Krystynę Lipińską  greg. 4

godz. 7.00  + Ryszarda Wawrzkiewicza w 30 dniu po pogrzebie

godz.17.00  Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

 

NIEDZIELA 

godz.8.00  + Stefanię Krystynę Lipińską  greg. 5

godz. 9.30  + Mirosława Poźniaka w 1 rocznicę śmierci

 godz. 12.00  zbiorowa

godz. 17.00  +  Jadwigę, Stefana i Piotra Skrzypczak, braci i bratowe, Sylwestra i Tadeusza Etnerskich