OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

25.09.2022 R.

 

 

 1. W sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym po Mszy św. o godz. 17.00. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30.  dzieci , które przygotowują się do I Komunii św.  otrzymają  poświęcone różańce.
 2. W przyszłą niedzielę 2 października po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Dzieci otrzymają poświęcone różańce.
 3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Wincentego a Paulo, kapłana,  w środę św. Wacława Męczennika, w czwartek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima kapłana i doktora Kościoła i w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.  
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. w intencji ks. Michała wikariusza, z racji imienin.
 5. Od przyszłej niedzieli przyjmujemy zapisy intencji mszalnych na rok 2022 / 2023.
 6. 2. Ofiary na położenie kostki na cmentarzu, na alei równoległej do ul. Olszańskiej  złożyli mieszkańcy: Przyłomu, z ul. Czerskiej i Warpęs.  Wszystkim ofiarodawcom, Radnym parafialnym i osobom wspomagającym, które przeprowadziły zbiórkę, składam serdeczne Bóg zapłać.
 7. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca, odwiedzamy chorych.
 8.  Przypominamy,  w parafii św. Mikołaja w Grójcu rozpoczął się kurs  małżeński dla narzeczonych. Spotkania w kościele o godz. 20.00.

 1.   

 2.   

 3.  
 4.  
 5.  
 6.  
 7.  

 

 

 

 

 

 
 
 

 

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz