OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

23.09.2018 R.

1. Przypominamy, we wtorek, 25 września mija 65 rocznica aresztowania Sługi Bożego Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Polski. W tym dniu modlimy się o rychłą  beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego.

2.  W niedzielę , 14 października przypada XVIII  Dzień Papieski pod hasłem: „ Promieniowanie Ojcostwa”.

3. We wtorek 16 października mija 40 rocznica wyboru Kard. Karola Wojtyły na Ojca Świętego Jana Pawła II.

4. W przyszłą niedzielę / 30 września /  dzieci , które przygotowują się do I Komunii św. otrzymają różańce.

5. W najbliższą niedzielę Msza św. o godz. 17.00, a po niej krótkie spotkanie w kościele dla kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.

6. Na płycie w kościele widzimy plakaty, które przypominają nam o adoracji, zachęcają nas i zapraszają na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy trzeci czwartek  miesiąca o godz. 19.00.  W minionym tygodniu w czwartek  minęła I rocznica , jak zawiązało się w naszej parafii Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. można podejść do gabloty i zobaczyć z bliska piękne plakaty, przeczytać tematy comiesięcznych adoracji. Kolejny  plakat , który pojawi się w październiku to kolejne zaproszenie na adorację. Pan Jezus mówi  Przyjdź i zobacz, czekam na ciebie.

7.W sakramentalne związki małżeńskie zamierzają wstąpić: Ernest Zwoliński, kawaler z parafii tutejszej i Marta Paulina Socha, panna z par. św. Kazimierza  w Pruszkowie. Zapowiedź I.

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz