OGŁOSZENIA  PARAFIALNE.

17.03.2019

REKOLEKCJE

WIELKOPOSTNE

1.  Dziś przypada II niedziela Wielkiego Postu. Przypominamy o nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa w piątki : dla dzieci o godz. 16.00 , zaś dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 16.30.
  2. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi O. Andrzej Uruski, Salwatorianin. Dla dorosłych w niedzielę / porządek niedzielny /, w poniedziałek i wtorek o godz. 9.00 i 17.00. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 9.00, konferencja dla Żywego Różańca. We wtorek o godz. 8.30 i 16.30 spowiedź dla dorosłych. We wtorek ofiary złożone na tacę przeznaczone są dla Ojca Rekolekcjonisty jako wyraz wdzięczności za przeprowadzone rekolekcje…
  3. Rekolekcje dla uczniów Szkół Podstawowych od poniedziałku do środy, kl. O –V od godz. 10.30, klasy VI – VIII , Gimnazjum i młodzież z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych od godz. 11.30
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30  spotkanie dla rodziców i dzieci , które przygotowują się do I Komunii św.
  5. Dzisiaj zbiórka do puszek na misje. W ubiegłym roku zrealizowano 160 ważnych projektów ewangelizacyjnych, medycznych, edukacyjnych i charytatywnych w najuboższych krajach misyjnych.
  6. Bractwo adoracyjne zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 19.00.
  7. Tradycyjnie przy ołtarzu znajduje się kosz jako jałmużna wielkopostna na produkty spożywcze z których będą przygotowane paczki dla najbardziej potrzebujących.
  8. Bardzo prosimy, aby w wioskach dokonano zbiórki ofiar na kwiaty do Grobu  Pana Jezusa. W Jasieńcu na poszczególne ulice zostaną wypuszczone zeszyty, które ułatwią przeprowadzenie zbiórki. Po zeszyty zgłaszamy się do zakrystii.

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz