OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

NIEDZIELA  ZESŁANIA  DUCHA  ŚW.

20.05.2018 r.

1.Dzisiaj obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii przeżywamy odpust parafialny. Sumę odpustową wraz z procesją eucharystyczną o godz. 12.00 odprawi O. Ignacy Kosmana, franciszkanin.

2.  Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto Maryi Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00.

3. W najbliższą niedzielę / 27 maja / o godz. 9.30 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Prosimy parafian  nie związanych z uroczystością I Komunii św. , aby skorzystali ze Mszy św. o godz. 8.00, 12.00 lub 17.00.

4.  W sobotę / 26 maja / o godz. 9.00 spowiedź św. przed I Komunią św. dla dzieci, rodziców i chrzestnych.

5.  Zbliża się święto Bożego Ciała. Bardzo prosimy, aby w tym roku ołtarze przygotowali :

I ołtarz przy ul. Czerskiej – mieszkańcy Warpęs

II ołtarz przy ul. Topolowej – mieszkańcy miejscowości Mięsy

III ołtarz przy ul. Pałacowej – mieszkańcy Kociszewa

IV ołtarz przed kościołem – mieszkańcy Gniejewic

6.Parafianie Matki Bożej Szkaplerznej w Warce wraz z Duszpasterzami serdecznie zapraszają na Uroczystość Koronacji Wareckiego Obrazu Matki Bożej Szkaplerznej w Dniu Zesłania Ducha Św. 20 maja 2018 r. godz. 17.00.

7. Firma Leasing Team / czyt. Lizing Tim / zatrudni pracowników do pracy przy produkcji słodyczy w Belsku Dużym w Ferrero. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

8. W sakramentalne związki małżeńskie zamierzają wstąpić: Tomasz Jankowski, kawaler z parafii św. Józefa w Pruszkowie i Angelika Dębowska, panna. Zapowiedź II. Jarosław Dróżdż, kawaler z par. Matki Bożej Pięknej Miłości w Warszawie i Ewelina Małgorzata Jakubowska, panna z par. Tutejszej. Zapowiedź I.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłego śp. + Tadeusza Jaros. Wieczny odpoczynek …

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz