OGŁOSZENIA  PARAFIALNE.

XXXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA.

17.11.2019 R.

1.  Dzisiaj po Mszy św.  o godz. 9.30  spotkanie dla rodziców i dzieci , które przygotowują się do I Komunii św.

2.   W przyszłą niedzielę / 24 listopada / przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata , która kończy kalendarzowy rok liturgiczny. Po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3.  W środę 20 listopada rozpoczynamy parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej:

-  o godz. 17.40 będzie podstawiony autokar, bagaż będzie można wstawić do schowka autokaru

-  o godz. 18.00 Msza św. w kościele parafialnym

-  po Mszy św. wyjazd na lotnisko Okęcie

4.  W czwartek o godz. 19.00  Bractwo Adoracyjne zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.

5.  W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła wspominamy: w poniedziałek – Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, w środę – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w czwartek – Ofiarowanie N.M.P. , w piątek – św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, Patronki muzyki kościelnej.

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz