OGŁOSZENIA  PARAFIALNE .

XXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

15.09.2019 R.

1. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci , Młodzież i Wychowawców.
  2.    Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców i dzieci klas trzecich, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii św. Zaś po Mszy św. o godz. 17.00 pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania klas VIII w sali parafialnej.
  3. W środę obchodzimy Święto Patrona Polski św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Archidiecezji Warszawskiej. W tym dniu modlimy się w intencji polskiej młodzieży.
  4. W czwartek Bractwo Adoracji Najświętszgo Sakramentu zaprasza na adorację. Rozpoczęcie adoracji o godzinie 19.00.
  5. Klub Seniora Pokusa organizuje wystawę kapliczek przed kościołem w niedzielę 22 września .
  6. Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Wareckiej od Banku Spółdzielczego do ul. Asfaltowej, z ul. Topolowej  1-6 i Justynówki oraz Alfonsowa za ofiary na położenie kostki na cmentarzu. Bóg zapłać P. Adamowi za przeprowadzenie zbiórki.
  7. Mając na względzie potrzeby duszpasterskie i administracyjne Archidiecezji Warszawskiej oraz troskę o jedność i owocną współpracę duchowieństwa  ks. Kardynał Kazimierz Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski mianował proboszcza parafii Jasieniec ks. Andrzeja Piekarczyka dziekanem  dekanatu grójeckiego.
  8. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych na dożynkach w Lewiczynie zajęli I miejsce za przygotowanie potrawy regionalnej, zaś mieszkańcy Mięs i Częstoniewa Kolonii zajęli II miejsce za dekorację kosza dożynkowego. Gratulujemy.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych śp. + Stefana Sieradzan i Włodzimierza Lutek. Wieczny odpoczynek …

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz