OGŁOSZENIA  PARAFIALNE.

I  NIEDZIELA  WIELKIEGO   POSTU.

21.02.2021 R.

1.  Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców i dzieci, które     przygotowują się do I Komunii św. Dzieci otrzymają poświęcone książeczki do nabożeństw.   Po Mszy św. o godz. 17.00 przygotowanie do bierzmowania dla III grupy uczniów z klas ósmych.

2. Środą Popielcową, rozpoczęliśmy  40 – dniowy okres Wielkiego Postu, w którym mamy się przygotować do owocnego przeżycia Świąt Paschalnych.

3. Przypominamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele odprawia się w każdy piątek  o godz. 16.00 dla uczniów. Prośba i apel do rodziców , aby umożliwili dzieciom udział w Drodze Krzyżowej  np. przywożąc je samochodem z miejscowości trochę oddalonych od kościoła.  Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30. Nabożeństwo Gorzkich Żalów w niedziele o godz.16.30.

4.Tradycyjnie przy ołtarzu znajduje się kosz jako jałmużna wielkopostna na produkty spożywcze z których będą przygotowane paczki dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za włączenie się w tę świąteczną akcję.

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych śp. + Alicję Iwanicką i Dominikę Grzelak . Wieczny odpoczynek …

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz