XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

11.11.2018 R

1.

1.  Dziś cała Polska i Polonia za granicą świętuje 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestniczymy w uroczystej Mszy św.  dziękczynnej w intencji Ojczyzny, dziękując Bogu za dar odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli.

- po Mszy św. Apel Pamięci

- okolicznościowe przemówienie Wójta Gminy Jasieniec P. Marka Pietrzaka

- złożenie kwiatów pod pomnikami poległych za wolność Ojczyzny

- przemarsz z orkiestrą  do Publicznej Szkoły Podstawowej w Jasieńcu

- występ młodzieży poświęcony 100 rocznicy  odzyskania przez Polskę niepodległości

2.  We wtorek  / 13 listopada / po Mszy św. o godz. 17.00 Różaniec Fatimski i wymiana tajemnic różańcowych.

3.  W czwartek o godz. 19.00 Bractwo Adoracyjne zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.

4.  W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

5.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłego śp. + Witolda Słupek. Wieczny odpoczynek …

Dodał ks. Andrzej Piekarczyk
- proboszcz